Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az természetes, hogy nem...

Az természetes, hogy nem jegyzek meg minden tanult idegen szót, többszöri olvasásra sem?

Figyelt kérdés

Felmondom magamnak a szavakat többször,második vagy harmadik alkalommal már többet tudok,de akkor se mindet.

Jelenleg francia nyelvről van szó.

Például egyik leckébő,nem első felmondásra 64ből 54et tudtam.Volt,hogy 44ből 29et.De pl. az egyik leckét már háromszor mondtam fel magamnak.A második és harmadik felmondás közben eltelt idő,és a harmadik felmondásnál 54ből csak 24et tudtam,de a másodiknál 54ből 44et.


Ilyesmi volt mondjuk az angolnál is,és végül azt is megtanultam,szóval biztos menni fog a francia is,de érdekel hogy mennyire normális ez.

Franciából középfokú nyelvvizsgám van már,de fejlesztem magam.



2015. aug. 19. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként a hagyományos szótárazós módszert használom,de eddig elég jó volt és nekem nincs vele problémám.

De ettől függetlenül olvasom a szövegeket is,ahol a szavak vannak meg meg is szoktam tanulni őket.

2015. aug. 19. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes.
2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Viszont az agy nem szita.
2015. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most talán úgy tűnhet,hogy magyarul nem értek,de mégis megkérdezem: hogy érted hogy "az agy nem szita"?

Hogy,amit megjegyeztem,azt nem felejtem el?Vagy másra gondoltad?

2015. aug. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!