Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hollandul szeretnék hobbiból...

Hollandul szeretnék hobbiból tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék hollandul megtanulni. A Duolingo nevű programot használom és eddig nagyon tetszik. Mennyire lehet nehéz számomra? Tudok angolul és olaszul is folyékonyan.

2015. szept. 6. 14:24
 1/2 anonim válasza:

szia!

nemrég kezdtem el én is a duolingoval tanulni holland nyelvet. a tapasztalatom, hogy ha tudsz angolul és németül rengeteg azonosságot fogsz felfedezni. Tehát az angol mindenképp segítségedre lesz. Az olasz...hát minél több nyelvet ismersz, elvileg annál könnyebben tanulsz meg újat,de a holland nyelv nem hasonlít az olaszra. Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

A Duolingo kedves kis program, és jó begyakoroltatásra, de rendesen nem lehet sajnos azzal megtanulni egy nyelvet. Ha komolyan elköteleződtél, akkor keress meg nyelviskolákat, bár nem tudom, hogy mennyire szokott összejönni egy teljes csoport...

Ha budapesti vagy, akkor megpróbálhatsz magántanárt keresni, mert az ELTEn és a Károlin is lehet hollandul tanulni, biztos találsz olyan hallgatót, aki elvállalna nem olyan horror összegért.

(Vidéken még Debrecenen tanulhatsz)

Hajrá:)

2015. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!