Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jó angolból,...

Valaki aki jó angolból, letudná nekem fordítani ezt a néhány mondatot?

Figyelt kérdés
A kedvenc kütyüm a telefonom,amit anyukámtól kaptam. A telefonomon szoktam netezni,zenét hallgatni és telefonálni. Ha lemerül az akkumulátor,akkor fel kell tölteni. 6 hónapja van meg ,és azért szeretem, mert az anyukámtól kaptam.
2015. szept. 24. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
My favourite gadget/device is my phone that i got from my mother. I'm usually surfing on the internet, listening to music and make phonecalls on it. When It runs out of battery I have to put it on the charger. I've had it for 6 months and i like it because i got it from my mom
2015. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
My favourite gadget is my cell phone. I got from my mother. I use the Internet on my phone, listen to music and make phone calls. When the battery is off you have to charge it. I've had it for six months and I like it because I got it from Mom.
2015. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!