Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulás tapasztalat:...

Nyelvtanulás tapasztalat: jobban idegennel, mint barátoddal/pároddal/ismerőstől tnaulni?

Figyelt kérdés

Régen hülyeségnek tartottam, míg bele nem kerültem a helyzetbe, ezért megkérdezem: aki benne van, másnál ez hogy megy?


Ha a párod/barátod nyelvtanár, te hogy állsz hozzá az egész tanuláshoz/gyakorláshoz?

Nálad ez totál jól működik, vagy kell inkább az idegen hozzá, és egy semleges hely, hogy komolyan is vedd, ne legyen zavaró, hogy nem tudod, hibákat ejtesz stb. hogy meglegyen az egésznek a semleges közege.



Sokan mondják, hogy "hülye vagy, ingyen ott tanulási lehetőség" stbtsb, régen én is ezt mondtam, hogy ez tök jó, de nem. Valamiért más.


Azokat kérdezem csak, aki volt ilyen szituban.



2015. okt. 26. 21:36
 1/1 A kérdező kommentje:
bocs a félreütésekért*
2015. okt. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!