Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó alapfokú nyelvvizsga?

Origó alapfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgám és már most rágörcsöltam. A szóbeli résznél amint belépek, helyetfoglalok, mit csináljak/mit mondjak a köszönés után? Az írásbelinél hogyan és mire használjam a piszkozatot? Azt ugye nem kell beadni, csak ha nem fértem ki a tesztlapra? Magnós vagy fülhallgatós lesz? Én a legjobban félek a szóbeli résztől, mert idegenekkel sem állok szóba, nem hogy angolul a vizsgásztatóval. Szerintem kővéfogok dermedni, amikor nem tudok egyből válaszolni..nyolc éve tanulok angolt és mindig kiváló voltam belőle, de most valahogy nincsen önbizalmam. Veletek mi volt a nyelvvizsgán? Átmentetek? Mennyire izgultatok? Hogyan oldottátok a feszültséget? Előre is köszi 14/L

#alapfokú #szóbeli #origó. Nyelvvizsga
2015. nov. 6. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Piszokzatot nem feltétlen kell használni csak ha úgy érzed... Azt arra kell használni, hogy a másik papíron ne legyen firka. És szerintem azt is bekérik. (érettségin is bekérik)

Magnós! (miért lenne füllhallgatós?)

Ha nem állsz vele szóba biztos buksz, legalábbis szóbeliből tuti, tehát ha kell kénytelen leszel.

2015. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van valahol fulhallgatos en ugy tudom. Csak akkor nem itt. Es tenyleg kenytelen lesz szobaallni :D de olyan neheznek erzem.
2015. nov. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!