Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valóban össze lehet keverni a...

Valóban össze lehet keverni a nyelveket, ha többet tanulsz egyszerre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert mióta az eszemet tudom, ezt mindig mindenki hozzáteszi az ilyen témáknál. Viszont még senkivel sem találkoztam, aki tényleg keverte volna a nyelveket. Én is tanultam már több nyelvet egyszerre, és elmondhatom, hogy elképzelni sem tudom, hogy a keverés egyáltalán lehetséges. De most komolyan, hogyan? :D
2015. dec. 12. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elején lehet pár hiba.

Amikor elkezdtem a gimibe németet tanulni, az első hónapban sokszor előfordult, hogy pár szót angolul mondtam. Und helyet and, ilyesmik voltak. Amik már nagyon beléd rögződtek.

Amúgy a nyelvtant nem lehet összekeverni.

Emellett azt se tudod megcsinálni, hogy 1 szó angolul 1 meg németül. Max ha direkt csinálod, vagy németül nem jut eszedbe.

2015. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!