Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvet válasszam...

Melyik könyvet válasszam angol B2 nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

1.: [link]

2.: [link]

Én az elsőre gondoltam,de lehet,hogy a másik jobb lenne?Vagy egyik sem? :D Az érettségim amúgy 3-as lett.



2015. dec. 28. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt, már ha nem ugyanazok vannak bennük, ezt kézbevéve kéne megnézni. Nem lehet egyik jelentősen jobb a másiknál, hiszen az egyikben 3 teljes vizsgasor van, a másikban 24 feladat, a gyakorlatban ez kb ugyanaz, csak jó esetben más feladatokkal. De 3-as érettségivel ne siesd el a nyelvvizsgát, hiszen még a B1 szinten se érted el a 60%-ot, hogy akarsz akkor kevés gyakorlással B2-t?
2015. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Csak ne az Euroexamot. A b2-es szint megfelel náluk az erős C1-nek. El lehet olvasni a december 19-én nyelvvizsgázott emberek panaszát az euroexam fórumán. Szánalmas amit ott műveltek, tényleg csak pénzkidobás. Ha diplomához, munkához kell nyelvvizsga, akkor semmiképpen sem ezt ajánlom... ha meg tényleges nyelvtudást akarsz nézni akkor IELTS vagy Cambridge a megfelelő. Az euroexam egyszerűen kiesik mindkét kategóriából... :) Sok sikert
2016. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!