Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a leggyorsabb angol tanulás...

Mi a leggyorsabb angol tanulás módja?

Figyelt kérdés
Ha nincs időd de van pénzed! Tud valaki bármilyen módszerről ami tényleg működik és a lehető legrövidebb idő alatt juttat középszintre nulláról?

2016. jan. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Angliában vagy az USAban intenzív beszédcentrikus nyelvtanfolyam.


Vannak olyanok ahol nagyon értenek ehhez

2016. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha viszont egyáltalán nincs időd mert reggeltől estig dolgozol akkor az alapozást nem úszod meg ugyanúgy ahogyan bárki más. Majd Audióbook orrba szájba meg filmek és heti 3x1 óra intenzív beszélgetés.
2016. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudsst nem lehet penzzel megvasarolni. Tanulni kell.
2016. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyanyelvi tanár, és beszélni, beszélni, beszélni. A nyelvtan másodlagos ilyen helyzetben. Olvashatod, de csak 10-15%-ban érdemes. Mondani kell, akárhogy is. És a füled rááll.
2016. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ismerős tapasztalatát tudom mondani. Új tanár jött a suliba és azt csinálja,hogy egy témáról beszélnek,azt vesézik ki a tanulókkal aktívan, beszélni kell. Ez elég hatásosnak tűnik számára,meg számomra is,mert akkor egyrészt valós helyzetben is többféle módon köszönnek neked vagy kínálnak meg kávéval stb. Másrészt jobban kialakulnak szerintem a szókapcsolatok,de nem vagyok tanár,csak szimpi ez a hozzáállás.
2016. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

ez az egyedüli hatékony módszer az átlagember számára... + magnó és filmek


no persze a nyelvtanozást nem lehet megúszni.

2016. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Glossika

[link]

[link]

Középszintet tanít, állítólag nem teljesen a nulláról (bár az első mondatok nekem a nulláról való tanulásra emlékeztetnek). Tanulhatod 300 napig, és lezavarhatod 25 nap alatt is.

Magyaroknak lehet használni az angoloknak készült magyart oktatót is, vagy kérhetsz saját verziót 99 dollárért.

Szótanulást nagyon meggyorsítja a Vocabulearn, csak magyarul nincs, de ha tudsz más nyelvet, pl német, már könnyű helyzetben vagy.

A fentiek mind hallás után való tanulás módszerét használják, ha vizuális vagy, akkor Rosetta Stone. Bár ez szerintem egy kicsit lassú.

2016. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!