Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy online teszt alapján...

Egy online teszt alapján középhaladó szinten állok angolból. Mennyi tanulás hiányzik a középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
Jónak mondható ez az eredmény? 4évig tanultam gimiben, heti 3 órában, aztán abbahagytam (egyetemen másik nyelven tanulok), de le szeretném tenni a nyelvvizsgát. Az angolt már 2 éve nem használom. Nehéz a középfokú? Én a Telcre szeretnék jelentkezni:)
2010. márc. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteget ismételj. Fogj egy nyelvkönyvet, és haladj benne visszafelé (így nem tanulod meg még egyszer feleslegesen azt, amit egyszer már megtanultál, és még emlékszel is rá tisztán).
2010. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem válaszolok, de belinkelnéd nekem is ezt az online tesztes oldalt? :$
2010. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és Origo-n voltam németből, abszolút nem volt nehéz, és azt mondják a Telc még könnyebb :D de azért gyakorolj rá :)
2010. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

itt a link: [link]

(nehezedő kérdések:))

2010. márc. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!