Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent (értelmesen) az...

Mit jelent (értelmesen) az hogy " the denunciation of restrictions imposed on Germany after World War I"?

Figyelt kérdés
A denunciation ugyebár felmondást jelent, mármint ez áll a legközelebb ahhoz hogy értelmes legyen a mondat de így sem stimmel! :(

2016. febr. 4. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


criticism, vagyis a megszorítások kritikája....

2016. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

denunciation of some major scientific theories. - kárhoztatása

the denunciation of the guilty

bringing denunciation and criticism against the party in general

a vehement denunciation of his onetime friend Jimmy Carter

Martin Luther King's denunciation of his government at the height of the Vietnam War.

2016. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 4. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Affenyőbe,, tudom, piros kéz, de itt szenvedek egy félórája, hogy a manó lehet az a "korlátozások kritikája/kárhoztatása, amelyet Németországra lőcsöltek az I. vh. után...", mire végre eszembe jutott szövegkörnyezetet keresni (amit találtam, ahhoz a kritika jobban illene, sőt, noha nincs ott az erős szó, még azt sem félnék beletenni).

Dupla zöld kéz (ha lehetne:) az előttem szóló segítőknek, hogy így félmondatból is azonnal hozták a jelentést. Nem árulom el, de sárga irigyetek vagyok. :)))

2016. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
wooow!! :D a teljes mondat: His first six years in power resulted in rapid economic recovery from the Great Depression, the denunciation of restrictions imposed on Germany after World War I, and the annexation of territories that were home to millions of ethnic Germans—actions which gave him significant popular support.
2016. febr. 4. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az of utáni szerkezettel lehetségesen illesztve ez még nyugodtan lehet a megszűntnek nyilvánítás értelmezés is.
2016. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, a végét nem is néztem, most látom, hogy a teljes mondat is olvasható, abból meg, gondolom én, ez ki is derült.
2016. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!