Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Javasolnátok rendkívül...

S. O. S Javasolnátok rendkívül gyors nyelvtanulási módszert?!

Figyelt kérdés
Legkésőbb júliusig meg kellene tanulnom angolul középfokon és még nem tanultam soha!!!!

2016. febr. 7. 16:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Külfödre megyek és nem szeretnék nulla tudással kimenni. Ennyi. Tudom, erre jönnek a válaszok, hogy elég ahhoz az alapfok, a többit majd ott felszedem... Hát módszert még nem, kritikát viszont annál többet kaptam. Nem vagyok nyelvzseni, de amit kitűzök el is szoktam érni :-)
2016. febr. 10. 23:16
 12/18 anonim ***** válasza:

Nézd végig ezeket a videokat kezdetnek:

https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg

Remélem segítségedre lesz és sok sikert kívánok!

2016. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, hogy milyen nyelvtanulási tapasztalataid vannak. Ha semmilyenek, akkor egy jó magántanár lesz számodra a legmegfelelőbb módszer.
2016. febr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

OK, you want advice, not critics, right? As you wish, sir. Here you are. Someone has already mentioned that living in a native speaker country is the best way. You will move to a country where English is spoken. Good, then go for it! Go there half a year before you begin your job there and focus on communicating everywhere! Go to clubs and pubs! Talk to people in the shops, on the street, on the bus... literally, be a nuisance to them :D talking like you are obsessed :D and do not worry what they think about that or about your English. Dm make mistakes! It is good for you. It will do you good.

And it is not a joke. I mean it! Pack up and go - NOW. Good luck!

2016. febr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dm = Do
2016. febr. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
72%
Yapp! This is the right way, to learn English. And read The Language Hacking Guide by Benny Lewis.
2016. febr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
There is advice to learn languages.
2016. febr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
What about you? Could you reach your aim? Was this project successful? How did you learn?
2016. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!