Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó angol felsőfok írásbeli...

Origó angol felsőfok írásbeli 4 és fél óra, nektek mennyi volt végigcsinálni? Hamarabb be kellene fejeznem.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 8-kor fog kezdődni, fél 1-ig tart, de nekem vagy bő fél órával korábban be kellene fejeznem, mert megy a vonatom.


Azokat kérdezem, akik felőfokúztak az origónál: nektek mennyi időbe telt végigcsinálni?


( fél óra feleletválaszolós, onnantól 4 óra 4 feladatra tetszőleges időbeosztással )


Nagyon megköszönök minden hasznos választ!



2016. febr. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem csak hadmadjára sikerült,még így is csak 62%. Kb. 4 óra volt mindig, vagy egy nagyon picit kevesebb. Ha tudod, akkor időben be tudod fejezni. Gondolom előre alkalom, ne keseredj el ha nem sikerül, mert itt nagyon szigorúan vonják le a pontokat,ami szerintem az esetek többségében nem igazságos. Sok sikert, fog menni! ;)
2016. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*első alkalom
2016. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem két óra, de elég jól megy az angol. mennyire vagy penge?
2016. febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11-es vagyok, 9 éve tanulok iskolában angolt, emelt szint felsőfokra készülök. Nyelvtanból már sok újat nem lehet nekem mondani, de ki tudja. A szókincs viszont végtelen, sosem lehet elég szót tanulni :(
2016. febr. 18. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglett?
2016. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!