Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lenduljek at ezen a...

Hogyan lenduljek at ezen a nevetseges felelmemen?

Figyelt kérdés

A tanfolyamon, ahova jarok, eddig csupan ketten voltunk diakok. A masik diakhoz kepest nekem sokkal jobban ment a dolog, jol is ereztem magam. De most jott ket uj diak, akik fenyevekkel jobbak nalam. Ettol butanak erzem magam es felek megszolalni, nehogy valami hulyeseget mondjak, mert biztosan sohajtoznak magukban rajtam. :(


Tudom, hogy nem szabadna masokhoz hasonlitgatnom magam es csak sajat magamhoz kepest kell fejlodnom. De nincs onbizalmam. Eddig imadtam idejarni (nyilvan, mert sikerelmenyeim voltak), de most szorongok, hiaba szeretem a nyelvet ugyanugy, mint eddig.


Nem hiszem el amugy, hogy 23 evesen meg ilyen problemaim vannak. :'D Valami gyors tipp? Ma is lesz orank.


2016. febr. 20. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Mondd ki, mit gondolsz. Na és ha rosszat mondasz? Kit érdekel? Minden ember tévedhet. :)
2016. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kihívás által fejlődsz, nem a kényelmi zónádban. Eddig tulajdonképpen fölösleges volt odajárnod. Mindig a jelenlegi szintünknél kicsit magasabb célt kell kitűzni, és azt elérni. Így legalább ők felfele húznak.
2016. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek. Megprobalok igy gondolni a dologra. 5-kor kezdodik az ora :/ :D
2016. febr. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!