Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van hiba ebben a kis rövid...

Van hiba ebben a kis rövid angol fogalmazásban?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 29. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább beforgatnád...
2016. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

I was walking home...

I ran to the river and saw a woman...

I swam to shore and called the ambulance.

They arrived quicky

2016. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

One day, I was walking home, when I heard a scream.

I was running towards the distressed sound and I saw a woman struggling in the river.

She was shouting "I can't swim, help"!

I decided I had to try to rescue her. I jumped into the water and started to swim towards her.

Fortunately, I got to her before she went under the water and managed to pull her to the safety of dry land. I called an ambulance because she has swallowed a large amount of water. They arrived quickly, performed the necessary medical procedures and transported her to hospital.

Some days (a few days) later, I visited her. Everybody, the lady, her family and doctor were proud of my selfless act and very grateful to me.

It was a good feeling.

Now I can say that I have saved someone's life.

2016. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csodaszép, kedves #3., csak az a gond, hogy látva a kérdező fogalmazását, nincs az a tanár, aki elhiszi, hogy ezt ő írta. :)
2016. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ui.: I ran towards to the distressed sound and saw...
2016. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a proudot nem használnám. Bár elismerem, lehet a megmentett nyanya, a rokonok, az orvos büszke rám, ha arra gondolnak, hogy én is a városban lakom - és így a városra nézve dicsőség, amit tettem, vagy honfitársuk vagyok, és így az országra nézve.
2016. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!