Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leírnátok a tapasztalataitokat...

Leírnátok a tapasztalataitokat a nyelvvizsgáról, nyelvvizsgaközpontról amit tettetek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, de leginkább a TELC-re és a BME-re lennék kíváncsi. Angol C1-et szeretnék tenni, nem javaslatok, TAPASZTALATOK érdekelnének :) Köszönöm.

2016. márc. 5. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Angol C1-em volt BME-n most januárban. A vizsgáztatók kedvesek voltak, a feladatsor ugyanolyan nehézségű, mint ami fenn van a honlapjukon. A magnóhallgatás az kicsit nekem nehezebben ment, mert német akcentussal beszéltek az egyik feladatban és ehhez nem vagyok szokva (nem durván azért, és C1-en azért ezt már bőven érteni kell.)

Nem tudom, mit lehet még mondani :D Ha valami konkrétra vagy kíváncsi, írj. (Ne privátban.)

2016. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen meglett, ha ez számít a véleménynél :D
2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én TELC-en voltam, az az igazság ,hogy én is olvastam sok negatív véleményt róla aztán már majdnem megbántam ,hogy oda jelentkeztem. Az írásbelin a szövegértés nekem jó volt érthető is volt, a nyelvtan már nehezebb de ez szerintem nekem alapból ilyen gyengém :"D a magnóhallgatás sem volt rossz , a levélre szokták írni,hogy buktatós hát nekem 39 pont lett ami nem maximális de nekem tökéletes. Megjegyzem mellé ,hogy sosem voltam profi levélírásból sem de gyakorlásképp sok hivatalos és baráti levelet megnézegettem és youtube videókon is jól elmondják pár helyen ,hogy használd ki az időt stb.. A szóbeli az jóvolt kedvesek voltak a vizsgáztatók és a vizsgaparerem is jófej volt :) Összességében nem bántam meg ,hogy ide jelentkeztem. És az is tévhit ,hogy nem mehetsz át első próbálkozásra :D nekem is meglett. Sok sikert előre is bármelyik nyelvvizsga közponot is választod :)
2016. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!