Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek ha egyszerűen nem...

Mit tegyek ha egyszerűen nem megy az angol és állandóan félek tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon gyűlölöm az angolt egyszerűen képtelen vagyok jó dogákat írni. Van korepetálóm és vele nagyon is jól megy és ő is mondja hogy tudom csak figyeljek oda, de mikor elémkerül a dolgozat és meglátom a feladatokat elfehéredek és gyakran folynak a könnyeim is. Nagyon tudnám szeretni az angolt de a suliba kifelyezetten utálom és mindíg félek bemenni órára mert félek attol hogy felszólítanak , nem tudom és kiröhögnek. A nyelvtant megértem de a szavakkal vagyok gondba de nem nagyon válnak be a dolgok, ha megtanulom és 5 írok belőle azt a nagy dogáig elfelejtem. Próbálok ezen javítani, angolul játszom, angol videósokat nézek, angol filmeket szoktam nézni magyar felirattal, de nem nagyon tapasztalok változást. Most angolul fogok könyveket olvasni remélem beválik.A dogák után mint most is egy hatalmas nagy nyomás van bennem hogy milyen lesz és hogy tuti hogy 1 es... kérlek segítsetek valahogy ezt legyőzni mert már néha eret vághatnékom van... vagy legalább ha ti is ebben a cipőben jártok írjátok meg hogy tudjam hogy nem vagyok egyedül :( Minden választ köszönök. (a helyesírást ne nézzétek)
2016. márc. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Szerintem ne foglalkozz vele , tanulj sokat a tanároddal és menj el nyelvvizsgázni ha megvan a középfokud akkor már nem nyúzhatnak az iskolában . Tapasztalatból mondom , velem is ez volt 3as,4es voltam mindig de 14 évesen (az iskolából elsőkènt) nyelvvizsgáztam , a tanárok pedig idegbajt kaptak :D magadnak tanuld az angolt és ne nekik hiszen te fogod használni úgyis.
2016. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nem harap.
2016. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Tudom hogy magamnak tanulom csak ciki mikor a barátnőim 4-5 kapnak én meg 3mast vagy 2est, az pedig méginkább rossz mikor sírok is miatta. Nekem minden vágyam hogy kimehessek cserediáknak egy évre hogy megtudjam rendesen tanulni legalább középfokura de sajnos még nem mehetek ki... De köszi a tippet megprobálom majd a nyelvvizsgát. :)
2016. márc. 12. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2016. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na sikerült ?
2019. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!