Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másfél év alatt, meglehet...

Másfél év alatt, meglehet szerezni a középfokú nyelvvizsgát angolból?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2016. márc. 29. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Attól függ, mennyire akarod, mennyit teszel érte.

Tudok olyan esetről, hogy valaki fél év alatt megcsinálta ógörögből a középfokút, mert Cambridge-re ment tovább, de mint (utólagosan) kiderült az adott karra nem volt elég a Cambridge nyelvvizsga angolból és a középfokú latin... :D

2016. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tanultad már a nyelvet
2016. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Privát tanárral igen.
2016. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem igen, de attól függ hogy most milyen szinten vagy és mennyire jó a nyelvérzéked. Én tanár nélkül készültem a nyelvvizsgára és sikerült elsőre. Gimi 3. évében tettem le és kb. fél évet készültem intenzíven, volt egy alapom, ami a szokásos általános gimnáziumi "semmi" jellegű angolórák voltak plusz a lényeg, amit szabadidőmben tanultam, angol könyvek olvasása, filmek, külföldiekkel társalgás stb. Ez inkább szórakozás volt, közben pedig tanultam nyelvet is és szerintem így a legjobb tanulni.
2016. márc. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy válaszoltatok!
2016. márc. 31. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!