Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készítsem fel jobban...

Hogyan készítsem fel jobban az angol érettségire?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem a legjobb az angolja, elég nehezen megy neki. Próbálok neki segíteni (olvasunk együtt könnyített olvasmányokat, ha az anyagot nem értette, magyaráztam, mesét néztünk angolul, angol felirattal, de azt sokszor nem értette), de egy hónap múlva érettségi, és nem tudom, hogy mire helyezzem a hangsúlyt. Én is idén érettségizek, csak én előrehozottan.

A próbaérettségije 50%os lett, tehát megbukni nem fog, de azért szeretnénk, ha jobb lenne.


2016. ápr. 2. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok ajánlani, hogy az előző évek feladatsoraiból csináljatok meg annyit, amennyi csak lehetséges. Meg beszélgess vele angolul, amikor együtt vagytok.
2016. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyétek át a nyelvtant is
2016. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!