Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes tanulni?

Milyen nyelvet érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Az idén fogok érettségizni,de sajnos még semmi elképzelésem sincs a jövőmmel kapcsolatba,ezért az idén vagy jövőre el szeretnék kezdeni egy új nyelv tanulását.Angolul folyékonyan beszélek,és 2 évig németet ,majd másik 2 évig olaszt tanúltam.(sulit váltottam)A németből már szinte semmire sem emlékszek,és mindig is nagyon utáltam,ezért nem tudom,hogy azt tanúljam-e vagy se.Olaszul valamennyire beszélek,de messze nem profin.Gondolkoztam még azon,hogy talán jó lenne megtanúlni franciául,oroszul,dánul...őszintén nem tudom mit tanúljak,mert azt se tudom,hogy mit kezdjek magammal érettségi után.Valaki segítene?

2016. ápr. 7. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Vannak nagyon jó munkák amik nem megeroltetoek.Szerintem németet tanulj mert azt sokkal több helyen tudod használni mint az olaszt. Akár utazhatsz is egy évig a világban még el nem döntöd mi szeretnél lenni. Esetleg mehetsz fősulira vagy egyetemre tovabb tanulni ha van kedved. :)
2016. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!