Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás otthon?

Angol tanulás otthon?

Figyelt kérdés
6 éve tanulok angolt az iskolában, viszont annyira sokat nem értem el vele. Fél éve jött az ötlet, hogy én tényleg meg szeretnék tanulni angolul. Néztem angol szinkronnal sorozatot, és jelentkeztem több angol tanulásos oldalra is. Ha szöveget olvasok többé kevésbé megértem, viszont a nyelvtant egyszerűen nem tudom megtanulni. Nyáron sok időm lesz tanulgatni. Tippek, tanácsok, hogy mit csinálhatnék? Tanulhatnék itthon is, vagy külön tanárral jobban járnék?
2016. ápr. 9. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

tanulgathatsz otthon is bármit, a filmnézés és olvasás mind jó.

de egy külön tanár, vagy egy kisebb csoportos nyelvtanfolyam hatékonyabb szerintem, mert ott lehetőséged lesz arra is, amire otthon nem: angolul beszélgetni

2016. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy: kombinálva a kettőt létezik Skype-os magántanár is, ami otthon tanulás lényegében, de tanári irányítással. Én ezt nagyon szeretem.
2016. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. ápr. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!