Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 4 hónap alatt, ha munka...

4 hónap alatt, ha munka mellett megtanulok napi 20 szót németül, plusz heti kétszer két-három órát veszek magántanárnál, meg tudok majd szólalni majd valamennyire németül?

Figyelt kérdés
Nem kell jól beszélnem, csak nagyjából érteni, ha mondanak valamit, és válaszolni, vagy legalább megértetni magam. Augusztusban megyek ki Németországba dolgozni. Barátom azt mondta, ne görcsöljek, ha látják, hogy hogy nagyjából értem a nyelvet, tehát tudok kommunikálni, akkor nem lesz gond. Kemény tanulás mellett lehetséges?

2016. ápr. 18. 03:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ma 11:43


Egyáltalán nem vetettem el az ötleted, csak nem tudom még, hogyan osszam be ezt? Egyik nap a szavakat tanuljam, másik nap könyv-film, nem tudom még, hogy lenne a leghatékonyabb. :) Természetesen megnézem amit ajánlottál.

2016. ápr. 18. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!