Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegen nyelvű hírek rögzítése?

Idegen nyelvű hírek rögzítése?

Figyelt kérdés

Nekem csak a neten keresztül jön be idegen nyelvű rádió. Szeretném valahogy rögzíteni, hogy többször vissza tudjam hallgatni.

Esetleg offline, nem gép előtt ülve is.


Van erre valamilyen program, vagy ötlet?


2016. máj. 3. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Van. Rádió+kazetta.
2016. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De pont ez a bajom, hogy rádión nem jön be német adó.

A laptopba meg nem tömködhetem be a kazettát.

2016. máj. 3. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a laptop hangszóróját a rádió mikrofonjához közel kell helyezni, és úgy veszed fel.
2016. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Screamer Radio nevű pici programot, ezzel hallgatni és rögzíteni is lehet. Offline nem, mert akkor eleve nem is "fogod" az adást, de elindíthatod a felvételt és ott hagyhatod bekapcsolva a gépet, ha nem vagy távol egész nap.
2016. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kazettával? Ja bocs, nem vettem észre, hogy 1995 van...


De ha esetleg van számítógéped, kérdező, akkor szépen elindítod a Windowsban a Hangrögzítő alkalmazást, jobb alul a kis hangszóró ikon beállításainál beállítod alapértemezett bemenetként a hangkártya kimenetét, aztán megnyomod a felvétel gombot, miközben szól az adás. Már persze ha nem akarod az erre a célra szolgáló csillió más egyéb alkalmazás egyikét használni.

2016. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most nekiállok. :)
2016. máj. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!