Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már olyan valakinek hogy...

Volt már olyan valakinek hogy kb-ra kiszámolta itthon az érettségi eredményét (emelt angol jelenleg) és mégis sokkal jobb lett amire számított?

Figyelt kérdés

Itthon számolgattam, az íráskészségnél direkt mindegyikből az egyel rosszabbat adtam, mert nem tudni hogyan fogja értékelni...


és így kb csutkára 60-61% lesz, ami nagyon határeset, lol

most kicsit be vagyok parázva...



2016. máj. 6. 13:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem sajnos mindegyik rosszabb lett annó, mint amire számítottam :(
2016. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a matekkal voltam így. Itthon 70% körülire számoltam, 92% lett végül.

Szóval ne keseredj el, sokkal jobban is sikerülhetett, mint gondolnád. :)

2016. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 sajnálom :(

#2 hú az nagyon szuper, remélem én is hasonlóan járok. :)

2016. máj. 6. 13:27
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem a magyar lett sokkal rosszabb, mert a tanár (aki amúgy sosem kedvelt) olyanok miatt húzott le pontot, amiért nem is lehetne. A kifejtős részben azt írtam, hogy az Egri csillagok kötelező olvasmány ötödikben, és mínusz pontot adott, mert az hatodikos olvasmány - holott ennek köze nem volt a témához, és szerintem iskolafüggő is.

Javasolták többen, hogy menjek felülvizsgálatra, de így is felvettek oda ahova akartam menni, úgyhogy mindegy volt.

2016. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úristen... :DDDD
2016. máj. 6. 13:54
 6/7 A kérdező kommentje:

Mármint ne haragudj, nem a károdon nevetek, hanem ez már a nevetségesen szánalmas kategória... de a lényeg hogy felvettek :)

Elég baj hogy iskola, meg tanárfüggő...

2016. máj. 6. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a hagyományos rendszerben ugyanarra a matek vizsgára a saját matektanárom 15 ponttal kevesebbet adott, mint az, aki központilag felvételiként javította:)) És még a matekra mondják, hogy egzakt tudomány:)

De mivel így is 5-lett, nem számított.

2016. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!