Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire fejlődik azzal a...

Mennyire fejlődik azzal a halláskészség, hogy felirat nélkül hallgatja/nézi az angol filmet/híradót/stb-t az ember?

Figyelt kérdés
Tehát ha nézi is és nemcsak hallgatja, akkor sincs se magyar, se egyéb felirat.
2016. máj. 12. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van már egy alap tudásod, akkor igen. De középfok alatt én nem próbálkoznék ezzel, inkább kudarcélményt szül. Én középfok után kezdtem angol felirattal sorozatozni,úgy hogy kiszótáraztam mindent amit nem ismerek. Egyedül fejlesztettem fel magam felsőfokig, szinte csak ezzel. Szóval fejlődni lehet, de én először inkább felirattal (angol) ajánlanám, és csak később felirat nélkül.
2016. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segít, már csak azért is, mert így élő, valódi beszédet hallgatsz, nem a laborban felvett, fájóan mű hanganyagokat, amiket a tankönyvekhez mellékelnek. Úgy senki nem beszél a valóságban.
2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!