Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt nyelvi érettségiért...

Emelt nyelvi érettségiért csak középfokú nyelvvizsgát adnak, felsőfokút nem?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a középfokút 60% felett adják.És a felsőfokkal mi az igazság? Ha 80% felett teljesítek emelten,kaphatok?Vagy ezt csak akkor adnak ha pl. kéttannyelvűben több tárgyból idegen nyelven érettségizik valaki?


Akinek van erről tapasztalata,írjon.

Nekem azt mondta ma valaki hogy ha emelten 80% felettit csinálok,kapok felsőfokút.De korábban úgy tudtam hogy csak közepet lehet kapni,mindegy hány %.



2016. máj. 14. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak közepet. Kéttannyelvű középiskolákban szokott idegen nyelven zajlani az érettségi, ott lehet kapni érte felsőfokút is.
2016. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, három tárgyat kell idegen nyelven teljesíteni, hogy kapj egy felsőfokút. Máshogy nem lehet érettségivel felsőfokút szerezni.
2016. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak közepet. Felsőfokút nem ér.
2016. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!