Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet szeretnel meg...

Milyen nyelvet szeretnel meg megtanulni? Mi az, amit mar beszelsz, es milyen szinten?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Angol felső

Eszperantó felső

Olasz alap

Német alap


Érdekel még a francia is :) Igyekszem mindegyikben felsőt elérni, ill. az angolt c2-re fejleszteni :)

2016. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak angol középszint van meg, ezt szeretném még fejleszteni, ezen kívül francia és latin az, amit mindenképpen, aztán az majd elválik, hogy lesz-e ebből több is.
2016. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Angol felső

Kínai alap, kínait szeretném felfejleszteni.

2016. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Angol és német közép, szeretném legalább az egyiket felsőfokra felvinni. Nemsokára megyek Erasmusra, remélem az segít. :)

Ezen kívül még a franciát szeretném elsajátítani, szeptembertől fogok is nyelvórákra járni.


Ami még nagyon érdekel: norvég, izlandi. :)

2016. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Angolról csak középfokú papírom van, de ha nem is biztos, hogy átmennék egy nyelvvizsgán, nagyon közel állok a felsőfokhoz. Ezt szeretném tovább fejleszteni / szinten tartani.

Németből is középfokú papírom van, abból egy kicsit felejtettem, különösen, ami az aktív beszédet illeti - néha magam is meglepődöm, hogy a teljes elhanyagolás mellett is milyen jól értek és milyen kevés hibával írok/fordítok, ha rá vagyok kényszerítve. Nem akarok vele többet foglalkozni.

Olaszból semmilyen papírom sincs, lassan megütöm belőle az alapfokú szintet, ezt minél jobban szeretném megtanulni, az elsődleges cél a középfok (de nyelvvizsga nem kell, a tudás elég)

Esetleg egyszer egyszer jó lenne egy nagyon alapfokú román tudás, de ez inkább az ábrándozás szintje, sem időm, sem kellő motivációm nincs rá pillanatnyilag, és nem hiszem, hogy ez a következő években megváltozik.

2016. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Angol közép-felsőfok között vagyok. Főleg a szókincsen kellene fejleszteni.

Németből van valami alaptudásom elvileg (sokáig tanultam iskolában), gyakorlatilag viszont ez kb. egyenlő a nullával, nem is akarok egyelőre foglalkozni vele - később még kitudja.

Most franciául szeretnék megtanulni. Aztán még rengeteg nyelv érdekel, úgyhogy biztos lesz még, amivel fogok foglalkozni. :)

2016. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Angolból van középfokúm, bár kellene némi gyakorlás, hogy elmondhassam, beszélek is középfokon...


Spanyolul nagyon szeretnék megtanulni, el is kezdtem évekkel ezelőtt házilag, nagyon könnyű. Jó lenne újrakezdeni, de asszem a németet kell elkezdenem, annak hasznát is venném.

2016. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Angol folyekony, naponta hasznalt, de nem tudnam kategoriaba sorolni. Torok alapszintu (ezt szeretnem fejleszteni felsove), valamint elpotyogok nemetul es spanyolul.
2016. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Angolul elég folyékonyan,az osztály legjobb angolosa vagyok

Japánt tanultam régebben,talán be is tudok mutatkozni...

Apám erölteti a németet,de én nem szeretem,két szót tudok kábé.

Jelenleg oroszt tanulok,nagyon szeretem és persze az örökös kedvencemet az angolt.💕

13/L

2016. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!