Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo középfokú szóbeli angol...

Origo középfokú szóbeli angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki? Bemegyek, és már rögtön angolul köszönök? Ünneplős ruhát vegyek vagy megteszi egy hétköznapi de nem szakadt? Mit kérdeznek (Gödöllő), mert azt tudom hogy van kép, szituáció meg általános témákról beszélgetés, és leginkább ez utóbbi 2 érdekel. Ha nem értem, mit kérdez, visszakérdezhetek? Akinek van tapasztalata, nagyon szívesen venném, ha megosztaná velem :)

2016. jún. 1. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, már az egész úgy kezdődik, hogy bemész és angolul köszönsz. Először van egy kis beszélgetés, itt te vezeted a beszélgetést, te mesélsz. Bármit kérdezhetnek, hogy telt a napod, mit ettél reggelire, milyen iskolába jársz, család satöbbi.

Aztán mondják, persze angolul, hogy válassz a borítékok közül, kihúzol egyet és elkezdesz róla beszélni.

Ha ez kész jön a másik boríték.

Ha nem érted mit mondanak, akkor természetesen visszakérdezhetsz egy Pardon, vagy egy Excuse me-vel.:)

2016. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kiöltözni :)

jó ez az origo, szerintem vizsgabarát. a szóbelire nem is készültem és meglett

2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Itt minden kérdésedre választ kapsz: [link]


Sok sikert a vizsgán! :)


Üdv:

Origó-csapat

2016. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)

Szeretném elmesélni a mai szóbeli vizsgám történetét.

Alapjában véve 1 teljes órát késett a vizsga kezdése. Én a pontossághoz ragaszkodó ember vagyok, de persze a 10-15, akár 30 perces csúszást megértem, de az, hogy maga a vizsga 1 óraval később kezdődjön, hát érdekes volt.

Bementem (egyébként magyarul köszöntem mert ők is magyarul szóltak hozzám), és kiválasztottam a kihúzott 2 kép közül egyet. Mondtam a vizsgáztatónak, hogy melyiket választottam. Csakhogy amikor a képre került a sor, ő a másikat rakta elém. Én mondtam neki, hogy nem ezt választottam, ekkor pedig a mellette ülő adminisztrátor elkezdett csapkodni, dobálta a tollát, kiment a teremből, visszajött, megint kiment, engem pedig ez olyan szinten összezavart, hogy teljesen lerontottam a teljesítményem.

2016. jún. 3. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom! :( Én ma voltam, nagyon de nagyon paráztam, de igazán aranyosak és segítőkészek voltak, néha belebakiztam, de a vizsgáztatók végig mosolyogtak, bátorítóan néztek rám, szóval a vizsga előtti "halálfélelemhez" képest szinte nyugodtan jöttem ki. Azt hittem, hogy nagyon elszúrtam, de végül elvileg 70% lett, viszont úgy érzem, hogy a labor pocsékul sikerült, alig értettem egy-két szót :( Mindegy, most már csak várni kell :)
2016. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok, jól hangzik az a 70% :) remélem nem fog elúszni a hallgatás miatt ;)
2016. jún. 4. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi ^^ Remélem, de tartok tőle, hogy nem lesz meg a "magnó" miatt :/
2016. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!