Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha duolingón teljesítettem...

Ha duolingón teljesítettem egy nyelvet és megkaptam az aranybaglyot, az később, ha nem tanulok az adott nyelvet, el fog tűnni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg nem érthető,megpróbálom máshogy leírni,igyekeztem érthetően.


Most fejeztem be a franciát a duolingón és szeretnék másikat elkezdeni.De nem szeretném ha eltűnne a baglyom.



2016. jún. 5. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tünik el, csak az egyes körök nem maradnak akármeddig aranyszínüek - idönként fel kell öket frissíteni.


Viszont egy tipp: ha fokozni akarod a tudásodat az adott nyelven, akkor csináld meg a fordított kurzust is: pl. ha eddig angolról tanultad a franciat, akkor állítsd be a franciát az alapnyelvnek és kezdd el az angolt ezen - meglepöen sok új dolgog fog elökerülni, illetve sokkal több szöveteg kell franciára fordítani.


De a már megszerzett eredményed megmarad, nem tünik el.

2016. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!