Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alapfokú komplex b2-es...

Manipura kérdése:

Az alapfokú komplex b2-es nyelvvizsga kiváltható egy középfokú b1-es nyelvvizsga egyik (írás vagy szóbeli) részével?

Figyelt kérdés
Régen volt erre lehetőség. Most nem tudom, hogy lehetséges e. Vagy iskolája, és szakja válogatja?

2016. jún. 7. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek, amit ide írtál nincs értelme számomra.

Szerintem rossz jelöléseket használsz.

A b2 jelenleg a középfokú szintet jelenti.

Mit szeretnél kérdezni?

Hogy egy középfokú írásbeli vagy szóbeli kivált -e egy alapfokú vizsgát? HOva kell manapság alapfokú nyelvvizsga???

2016. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi. Valóban elírtam, a B1 az alapfok. Tehát. Nekem a diplomámhoz kettő darab nyelvvizsga szükséges. Egy közép komplex, ami már megvan, és egy alap komplex, ami még hiányzik. A kérdés az, hogy az alapfokú komplex, kiváltható e egy, középfokú írásbeli, vagy szóbeli meglétével?
2016. jún. 7. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt iskolája válogatja. A tanulmányi osztályon érdemes érdeklődni.
2016. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyszer az van írva a rendeletben, hogy komplex, akkor az komplex. De ne mondd már nekem, hogy ha egy nyelvből képes vagy B2-n teljesíteni az írásbelit vagy a szóbelit, akkor nem vagy képes B1-en teljesíteni mindkét felét!
2016. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a logikus, hogy két különböző szinten lévő írásbeli, és szóbeli az alacsonyabb szintű komplexként fogadható el. Felvételin legalábbis így van, és így is logikus. Furcsa lenne, ha le kéne tenni még egyszer alapfokon azt a felét, ami már megvolt középfokon... De tényleg kérdezze meg a tanulmányi osztályon.
2016. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja jó, kicsit lassú vagyok, akkor sikerült végre megértenem, hogy mi van.:D Szóval az viszont szerintem sem megy, hogy csak az egyik felét csinálod meg középfokon, és az érjen ugyanannyit, mint a komplex alap. Akkor ebben az esetben alapfokon meg kell csinálnod a másik felét. De azt a felét, ami már megvan középfokon nem hiszem, hogy még egyszer meg kéne alapfokon.
2016. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!