Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen témakörökke...

Szerintetek milyen témakörökkel lehet kezdeni egy angolul szinte egyáltalán nem beszélő harmadikas gyerek angolul tanítását?

Figyelt kérdés
Az iskolában van angol órája, idén kezdték, de a tanár magyarul nem hajlandó megszólalni, így viszont a gyerekek egyáltalán nem értenek semmit. A tankönyv témaköreinek sorrendjével sem értek egyet, az egészet földrajzi dolgokkal kezdték, meg utasításokkal, de még a számokat, színeket meg személyes névmásokat sem tudják, és nem értenek semmit. Én középfokon tudok angolul, de tanácstalan vagyok, nem tudom mivel érdemes kezdeni az otthoni korrepetálást. Ti mit ajánlotok?
2010. ápr. 12. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
mi anno a színekkel, számokkal, állatnevekkel , egyerű szavakkal illetve mondatokkal kezdtük. voltak nagyon egyszerű pár soros történetek, azokat kellett olvasni fordítani. sok mondókát , éneket is tanultunk.
2010. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!