Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Amennyiben van diszlexiás,...

Mr.okos kérdése:

Amennyiben van diszlexiás, diszgráfiás papírom, akkor figyelmen kívül hagyják a nyelvvizsga írásbeli részét?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta hogy úgy szerzwtt diplomát, hogy nem kellett neli nyelvvozsga, mert volt ilyen papírja. Nekem a szóbelim már megvan, de az írásbelin meghúztak.
2016. jún. 16. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

MR.okos (gratulálok a névválasztáshoz), ha vannak ilyen papírjaid, akkor minek mentél el egyáltalán írásbelizni???

Ha tényleg, jogosan rendelkezel ilyen papírral, akkor nem kell természetesen írásbelizned. Helyette kétszer szóbelizel asszem, vagy esetleg kell írnod, de több időt kapsz rá meg ilyenek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2016. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány pont hiányzott hozzá, h meglegyen?
2016. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ott kezdődik a gond, hogy a diploma miatt elmentem nyelvvizsgára, amin a szóbeli meglett az írásbeli nem. Majd ismét elmebtem írásbelire,egint nem sikerült... most, hogy harmadjára sem sikerült elgondolkoztam mi lehet az oka... (tanár nem értette a dolgot, mert azt mondta jó az angol nyelvtudásom). Még álltalános iskolában volt ilyen problémám, papirom is volt róla, azután nem foglalkoztunk vele. Gondolom el kéne mennem egy szakemberhez, hogy kivizsgáljanak, mert lövésem sincs miért nem megy az írásbeli...
2016. jún. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!