Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tetszik Indonéz vagy Maláj...

Béluska2016 kérdése:

Ki tetszik Indonéz vagy Maláj nyelven?

Figyelt kérdés
Gondoltál már rá, hogy megtanulod? Esetleg tudod is már?

#maláj #Indonézia #Indonese #Melayu #Indonesian
2016. jún. 20. 07:47
1 2
 11/12 BiTOPro97 ***** válasza:
Jó tudom pont akkor esik az eső - télen - és nagyon párás akkor. De ez ott egy plusz szín, míg Indonéziában, meg folyamatos, de elviselhető lázas - ott megszokott - betegségekkel jár.
2016. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én dél-indiai születésű félig tamil származású gyerek vagyok, apai dédszüleim között van valaki, aki Johor környékéből vándorolt vissza az anyaországba (India).


Sem Indonéziában, se Malajziában nem jártam, de beszélem az indonézt (magamtól tanulom) és szép nyelv.


Kedves kérdező! Tudsz már indonézül? Ha igen, egyedül tanultál meg? Vagy az első válaszolótól? Ha nem, akkor segítek neked!


Kedves malájos válaszoló? Hogyan és hol tanultál meg malájul? Malajziában élsz? Ha igen, sok indiait láttál?

2016. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!