Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Még ma ki kell választanom,...

Még ma ki kell választanom, milyen nyelvvizsgát csináljak, de nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
A nyelvtan nem az erősségem, és a szókincsem is kicsi. Középfokról lenne szó. A szóbelitől félek leginkább, izgulós típus vagyok. Én a BME-re vagy az Euro-ra gondoltam, szerintetek melyiket válasszam? Most érettségiztem, de csak középszinten (94 % lett). Augusztus végén, vagy szeptember elején szeretnék vizsgázni, addig felhozhatom a tudásom B2 szintre? Még nem csináltam típusfeladatokat, most fogok.
2016. jún. 20. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a nyelvtan nem az erősséged, kicsi a szókincsed, és szóbelitől is félsz, akkor én semmilyen nyelvvizsgát nem ajánlok.

Egyébként nézd meg a mintafeladatokat, mert itt mindenki csak azt fogja ajánlani, amit ő megcsinált.

2016. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell még ma?
2016. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig muszáj lesz egy nyelvvizsgát szereznem :D

Azért kell még ma, mert el kell döntenünk a nyaralás időpontját, amit szintén augusztusra tervezünk.

2016. jún. 20. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:

És kötelező a nyáron megcsinálnod? Pontba már úgyse számít. Vannak novemberben is.


Ezeket egyébként nem ismerem, de középfokból én Telcen voltam és nem bántam meg, 98% lett.

2016. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem muszáj a nyáron, de szeretnék rajta túl lenni, mert ősszel emeltezni akarok (nem angolból). De számít a pontjaimba, még nem érettségiztem, az angol előrehozott volt.
2016. jún. 20. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy lehet-e ősszel emeltezni, nekem angolból csak azért lehetett múlt októberben, mert már én is csináltam korábban egy közepet.
2016. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, miért ne lehetne? Mármint infóból lehet, de egy közepet már csináltam abból is.
2016. jún. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!