Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » C1 angol nyelvvizsgára készülö...

C1 angol nyelvvizsgára készülök, kínos ha nem értem rap szöveget?

Figyelt kérdés

wiz khalifa black and yellow-ját legalább 10-szer meghallgattam egymás után, de legfeljebb az egyharmadát értettem a szövegnek, majd megnéztem magyarul a szövegét és azokat a szavakat ismernem kellene.

Ezt kellene értenem vagy nem?



2016. júl. 3. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, mert teli van szlenggel, gyorsan is beszél, tipikus nigga akcentusa van. Nem is fontos mindent szó szerint megérteni, én néha a magyar számokat se értem, hogy miről énekelnek :D Mármint, hogy milyen szavakat mondanak, annyira hadarnak. Nyelvvizsgán úgyis az angol nyelv valamely sztenderd változatát fogják számonkérni :)


Milyen nyelvvizsgatípusra készülsz?

2016. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ, ritka az ilyen.

Egyenlőre még nem döntöttem, mert állítólag nem mindegy hol teszem le a vizsgát, állítólag nem mindegyik nemzetközileg elismert, de úgy gondolom hogy még várhatok vele, mivel majdnem egy teljes évem van addig.


Te mit ajánlasz? :))

2016. júl. 3. 02:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha itthon szeretnél továbbtanulni, akkor teljesen mindegy milyet csinálsz, ha Magyarországon elfogadott. A munkavállalók nem igazán ezt nézik, hanem azt, hogy tényleg mennyire beszéled a nyelvet. Viszont ha külföldön szeretnél továbbtanulni akkor valamelyik nevesebb nyelvvizsgát érdemesebb megcsinálni ől. CAE, TOEFL, IELTS. Ezek drágábbak kb. 40 ezer forint körül mozognak ha jól emlékszem, felesleges lenne csak azért megcsinálni, hogy nemzetközi legyen, ha nincs rá szükséged.


Én most érettségiztem és egyetem miatt csináltam egy origo szóbelit és dexam írásbelit. Azt mondják ez egy jó kombó, én nem bántam meg, hogy így csináltam, a többiről nincs tapasztalatom, csak hallottam dolgokról :D

2016. júl. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A "szokásos" "hazaiakból" a TELC és az ECL.
2016. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!