Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Szerintetek BME nyelvvizs...

SOS! Szerintetek BME nyelvvizsgára fel tudok készülni 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Februártól jártam magántanárhoz (nem tul intenziven es csak par honapig). Igazabol azelott sose tanultam effektive angolt megis olyan kornyezetben vagyok ahol nap mint nap kell kommunikalnom anyanyelvu angolokkal igy muszaj volt megertetnem magam. Sok kifejezest ismerek es szavakat a tanarom szerint es a nyelvtant kellene helyrepofozni. Most nyari szunet van. Minden energiamat ebbe akarom fektetni, es nekiallni szeptemberig tanar nelkul tanulni amennyit csak tudok. Nem egobol de orvosira jarok szoval egesz konnyeden megy a tanulas. Szerintetek erdemes novemberben megprobalnom a nyelvvizsgat? Csak az irasbeli reszt vagy mindkettot? Januar vegeig meg kellene lennie a nyelvvizsgamnak. A BME egynyelvu vizsgai szimpatikusak, foleg h nincs kulon nyelvtan es lehet szotarazni. Egy baratnom azt mondta hogy inkabb szorgalom kerdese a BME az meg nekem sok van. Varom a jo tanacsokat, tapasztalatokat, velemenyeket!

2016. júl. 9. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. Főleg az orvosis nagy szorgalommal.


A szövegértést be lehet gyakorolni sok olvasással (pl. BBC) és gyakorló könyv beszerzésével.

A composition részhez viszont feltétlenül kell valaki, aki kijavítja.

2016. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt esetleg meg tudnám oldani a tanárommal neten keresztül mert sajnos 75 km áll közénk ezért nehézkes a tanárral való tanulás nyáron :)
2016. júl. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!