Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meglehet tanulni két hónap...

Meglehet tanulni két hónap alatt az angol emelt szintet?

Figyelt kérdés
Megy az angol néztem emelt szintű érettségit letudom fordítani a kérdést a válaszlehetőségeket csak a ragozás idő meg ilynek nem mennek meg vannak szavak amiket nem tudok.
2016. júl. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még alapfokon se vagy.
2016. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tök értelmetlen kérdés.


Eleve mi az, hogy "az emelt szintet" tanulod meg? Inkább valamilyen szinten tanulod meg a nyelvet, nem magát a szintet. Érettségi esetében meg azért érthetetlen, mert ott nem egy szintet kell megütni, mint nyelvvizsgán, hanem bizonyos százalékot elérni. Valakinek a 40% is jó, másnak 80! kell. Marhára nem mindegy (bár két hónap valószínűleg nem elég, ha sok százalékot szeretnél).

Emellett nem két hónap alatt tanulnád meg a nyelvet (ami lehetetlen), hiszen nyilván már régóta tanulod a nyelvet, hanem bizonyos szintről indulnál valahová. Ennyiből nem tudjuk, hol jársz.


Igazából nem értem, mi tart vissza, hogy egy hónapot ráfeküdj a dologra, aztán legalább az írásbeli részt megírd, és lásd, hol tartasz, mennyi kell még.

2016. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából 50 százalék elég lenne mert történelmet akarom 70 százalékra
2016. júl. 29. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Na jó, hát végülis, ha ráfekszel napi szinten mondjuk 3*2 órát és van, aki magyarázzon, akkor el tudom képzelni, hogy sikerülhet.

Azért nem olyan nagy kaland, de így, hogy se igeidők, se ragozás nem igazán megy, így elég necces.

Mondom, ha van, aki magyarázzon, akkor oké.

Legtöbben nem azért bohóckodnak egy évig is akár, mett lusták, hanem mert drága a tanár meg nincs úgy idő.

2016. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tanár lenne meg van kivel gyakorolni az alapok mennek folyamatos jelen meg sima múlt sima jövő csak az ilyen fura befejezetlen múlt vagy mi szóval ed ing az rendben meg mondatszerkezet meg ha van segédige akkor az igét már nem kell vagyis létige szóval ezek mennek
2016. júl. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!