Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 20 évesen kezdenék Németet...

20 évesen kezdenék Németet tanulni a nulláról. Sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve végeztem a középsulival, de nem tanultam tovább mert dolgozni szerettem volna és szerencsére még most is dolgozom, és ha nem is egy komplett szakot, de legalább nyelvet szeretnék tanulni munka mellett. Németre gondoltam, de viszont tényleg semmi tapasztalatom sincs benne. Angolt tanultam általánosban és középben is. Külföldi nézetem miatt gondoltam volna kategóriákat szerezni németben. Külön privát iskolában kezdeném, és a véleményetek érdekel hogy mekkora esélyt láttok rá hogy igy, későn tanulva rendesen megtanulom-e? Vagyhogy nektek milyen tapasztalataitok voltak? Köszönöm
2016. júl. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán meg tudod tanulni így is.

Azt persze ne várd, hogy 1-2 hónap múlva folyékonyan tudsz majd beszélni, de ha türelmesen tanulsz, annak meglesz az eredménye.

2016. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne 20 évesen késő elkezdeni TANULNI???
2016. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 évesen? Késő? Mihez képest késő? Nagyon sok korodbeli most vagy később kezd el egyetemen tanulni. Te pedig bizonytalan vagy, hogy 20 évesen késő elkezdeni egy nyelvet megtanulni? Abszolút nem. Én 19 évesen, egyetem alatt kezdtem el tanulni angolul (én németet tanultam általános és középiskolába). 1 év alatt meglett a középfok.

Vágj bele, főleg ha van hozzá kedved.

2016. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg olaszul tanulnék meg szívesen
2017. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg olaszul tanulnék meg szívesen

(suliban angolt tanultam)

2017. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!