Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés
Én az ECL-re gondoltam. Mi a véleményetek róla?

2016. aug. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én Eurosat csináltam, de ez nyilván tőled függ. Csinálj meg többféle feladatsort, nézd meg melyik lett a legjobb. Érdemes az alapján választani, miben vagy jó, mi megy kevésbé könnyen. A Euroexam pár előnye:

- nincs nyelvtani teszt

- végig használhatod a szótáradat

- választhatsz vizsgapartnert

- nincsenek bemagolandó tételek

2016. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Én ECL-en voltam, és nekem tetszett. (:

Ott sincs nyelvtan, csak két szövegértés, két íráskészség, két listening, és páros szóbeli. A szóbelin választhatsz partnert, változatos témák vannak, két részből áll, az egyik amikor ketten megbeszéltek egy témát, kérdezgettek, a másik pedig az önálló témakifejtés.


Én ott csináltam a közép. és felsőfokú angolt is. :)

2016. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Miből és milyen nyelven?


Egyébként én is ECL-en voltam, egyelőre csak középfokon, angolból, de a felsőfokút is ECL-en tervezem. Szerintem könnyű volt, nekem tetszett.

2016. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld!

Angolból mennék középszinten.

2016. aug. 1. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok, az Euros vizsgáól még pár szó: nekem második nyelvem csak az angol, nem is vagyok belőle olyan erős, keveset készültem rá, de így is 100%os szóbelit csináltam. A többi vizsgarész is mint 80% felett volt. Itt tipikusan azt értékelik, ha spontán vagy, tudsz reagálni és kérdezni, nem pedig a bemagolt dolgokat.

Bocsi, nem meggyőzni szeretnélek, csak hátha segít :)

2016. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!