Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért csak negatív kommentet...

Miért csak negatív kommentet látok Katedra (BP) nyelviskolájával kapcsolatban? Rossz? Volt már valaki az újbudai sulijukban (német)? Vélemény?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 3. 07:19
 1/4 BiTOPro97 ***** válasza:
63%
Tele van kezdő oktató csajokkal, akik nem tudnak mit kezdeni a tanítással mint feladattal, és nem értik az anyanyelvi beszélőt például. - ilyen tanulj még kislányomokkal! ;)Sorry! ;)
2016. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Mindig az adott tanártól függ a dolog, van az egyetemre járók között olyan, aki nyelvben és metodikában is tehetséges, már középiskolás korában töltött kint huzamosabb időket, stb. És van, aki kevésbé.
2016. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szobatársam pesti Katedrába szeretett volna menni, mert sajnos nincs nyelvvizsgája, nem kapott diplomát. Láttam, mennyit szenvedett vele, még én is gyakoroltam vele, mielőtt nyelvvizsgára ment (sajnos nem sikerült neki, 3 %-on múlt neki), ezért döntött úgy, hogy a következő nyelvvizsga előtt nyelvtanfolyamra megy.

Kinézte ezt az iskolát, majd bement érdeklődni a következő induló tanfolyamról. Kitöltettek vele egy tesztet, amit ott, az orra előtt javított ki a nő, majd a 3. hiba után közölte vele, hogy ennyi hiba után nem javítja tovább, az eredménye alapján a kezdő csoportba sorolja (megjegyzem, bár nehezen megy neki az angol, középszintet szerintem eléri, továbbfejleszthető lenne ez a képessége), és hogy eddig 3 jelentkező van, és csak bizonyos csoportlétszám felett indítják a tanfolyamot. Nekem nem volt meglepő, hogy végül egy másik nyelviskola mellett döntött.

Saját tapasztalat pedig, hogy szeptembertől a franciát szerettem volna elkezdeni, emailben érdeklődtem az induló tanfolyamokról és lehetőségekről. Azóta sem kaptam választ, ami nekem így eléggé negatív véleményt eredményezett.

2016. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerüld őket, mint a forró kását.
2016. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!