Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nehezebb, felsőfokú...

Melyik nehezebb, felsőfokú angol nyelvvizsga, vagy szakmai angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
A diplomához szükséges valamelyik, és nem tudom melyiket lenne érdemes választani.

2016. aug. 4. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakmai közép könnyebb.
2016. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem felsőfokú angol nyelvvizsgám van. Jövőre szeretnék szakmai angolt, de ahogy néztem... én nehéznek találtam. Teljesen más az egész, a szókincs, a szóbeli rész. Jó ötlet lehet, ha lecsekkolod mindkettőt, pár felsőfokú nyelvvizsgát pl. ECL-t, meg a szakmait és megnézed neked melyik az "elfogadhatóbb".
2016. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgától függő. Úgy hallottam, akik könnyű nyelvvizsgát akarnak, azok a telcet választják.
2016. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A TELC nemzetközi és államilag is elfogadott nyelvvizsgát ad. Azért ez nem kis dolog, "lekönnyűzni" semmiképp sem kéne.
2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!