Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek el angolt tanulni?

Hogy kezdjek el angolt tanulni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől heti 6x45 percben fogom tanulni az angolt( minden nap lesz angolom+ magantanar egyszer) de en jovo nyarra megszeretnek annyira tanulni angolul hogy tudjak tarsalogni. Motivaciom,szorgalmam lenne hozza. Arra gondoltam ,hogy itthon is tanulok mar mert azzal csak jobb lehet. Viszont fogalmam sincs hol kezdjem. Utana neztem a neten de mindenhol mast irnak es mar belekavarodtam.

Sok helyen irjak ugy tanulj szavakat/kifejezeseket h beleirod mondtadba. De hogy irjam bele mondatba ha egy rendes mondatot nem tudok osszerakni?

Tehat semmit nem tudok ,hogy kezdjem. Vagy varjam meg a szeptembert? Esetleg szavakat tanuljak magamtol a nyelvtant pedig majd ott? Vagy hogy kezdjem ezt az egeszet? Valaszokat elore koszonom


2016. aug. 14. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, h a suliban hogy kezditek, és úgyis kaptok házi feladatokat, amikkel otthon tudsz még gyakorolni. Érdemes majd angol mesefilmeket nézni (először felirattal, aztán anékül), ami fejleszti a szókincsedet társalgáshoz, de ennyi órában szorgalmasan szerintem jövő nyárra jól fog menni.
2016. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől fogsz tanulni angolt heti 6 órában. Ennyi bizalmat azért szavazz a tanárnak, hogy esetleg vele is jutsz valamire.
2016. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond elvileg nem lesz jo a tanarom...
2016. aug. 14. 00:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem lesz jó, hogy Te magadtól és jobb leszel? Na, mindegy.
2016. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de gyakorlatilag jó tanárod lesz - nem kell felülni a pletykáknak, azok mindig torzítanak. Szereted, szorgalmas és motivált vagy, fog menni és jó lesz!
2016. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam. Szimplan h nem lesz jo. Es egyebkent elotte volt angol tanarom a suliban de tole se tamultam semmit. ( szulok es mas tanarok mondtak hogy szerintuk angolul se tud) igy nem tudom mire szamitsak
2016. aug. 14. 00:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat:)
2016. aug. 14. 00:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem magadtól kb. elég annyi, hogy a filmeket/sorozatokat nem magyar, hanem angol szinkronnal nézed, ha szükséged van rá, akkor eleinte magyar, majd angol felirattal.

Esetleg duolingo.

2016. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!