Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetem is el lehet kezdeni...

Egyetem is el lehet kezdeni angolt tanulni?

Figyelt kérdés
2 év múlva érettségizem, de németet tanulok, mert anno betelt az angol csoport igy hát németes lettem. Szeretem a németet, de külföldön szeretnék élni és ehhez angol kell. Az lenne a kérdésem hogy egyetemen van olyan szak ahol az alapoktól tanítják az angolt? Végülis alap mondatokat tudok, de ez kevés.

2016. aug. 17. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Annó még a vécén kezdtem, és bizony elég sokáig eljutottam vele.
2016. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen általában közép és nyelvvizsgára felkészítő nyelvi órák vannak, de ez valójában azért nem csak így van, ha lesz elég kezdő akkor van kezdő csoport is. Mondjuk angolból pár tíz ezer forintért vannak intenzív kurzusok amivel elég könnyen fel lehet hozni az embert haladó szintre, onnan meg nem sok kell nyelvvizsgához.
2016. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos egyeteme válogatja, de SZTE-n indulnak (legalábbis indultak) kezdő kurzusok is.
2016. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2016. aug. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!