Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A spanyol nyelvet szerintetek...

A spanyol nyelvet szerintetek lehet autodidakta módon tanulni?

Figyelt kérdés
Milyen könyvet ajánlotok hozzá, hol kezdjem?
2016. szept. 4. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit regi a kerdes de azert leirom a tapasztalatom, hatha meg erdekel.

Anno jo 15 eve en is ugy kezdtem, hogy na majd egyedul megtanulok legalabb alapszinten konyvbol (angolul akkor mar folyekonyan beszeltem)

Aztan lassacskan kiderult hogy nem lesz ez igy jo. Egy ido utan kezdtem belezavarodni dolgokba, es ha nincs aki elmagyarazza vagy kijavitson akkor nagyon nehez. Ugyhogy beiratkoztam nyelvtanfolyamra. OLyanra jartam, ami het 2x3 ora volt, 6 honapon keresztul. A vegere letehettem volna majdnem az alapfokut a tanarno szerint, csak egy igeido hinyzott hozza. Aztan beiratkoztam meg 6 honapra ugyanilyen 2x3-as tanfolyamra. Majdnem a kozepfoku szintig jutottam. Ugy hogy a ket tanfolyam kozott volt egy ev kimaradas. Nyelvvizsgat sosem tettem le belole, nem is probaltam, de a munkamban folyamatosan hasznaltam a nyelvet problema nelkul. Azota mar Spanyolorszagban elek lassan 8 eve. Nyelvi nehezsegeim egylatalan nincsenek :)

2016. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!