Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar fogalmazást lefordítani...

Magyar fogalmazást lefordítani angolra valaki gyors valasz? (Tobbi lent) Hnapra kell

Figyelt kérdés

Tudom hogy az utolsó pillanatra hagyom hülye vagyok. Hnap elso oraban angol es felelnem kell.

A nyaram nagyon jo volt. Sokat voltam a barataimmal varosba strandon. Balatonon is voltam amikor szerencsere pont jo ido volt. Baratnommel voltam Dombay ton es ott is jo ido volt.A szobámat a nyár alatt teljesen felujjitottuk.Rengeteg elmenyt szereztem ebben a nyarban.

Nagyon koszonom annak aki ertelmes valaszt ad.Nem akarom h az elso jegyem eggyes legyen :/


2016. szept. 4. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

My summer time was very nice. I usually go with my friends to the city and the beach a lot. I was at the Balaton, fortunately the weather was good. with my girlfriend I was in Dombay ton and it was good as well. My room was changed completely. I have got a lot experience this summer.


Nem a legtökéletesebb, de ha ennyit sem tudsz, akkor ez is jó lesz, különben gyanús lenne, ha túlzásokba esünk :-)

2016. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom otosre feleltem.❤
2016. szept. 5. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nagyon elnéző a tanárod :-)
2016. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!