Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Ain't milyen igeidőben van?

Az Ain't milyen igeidőben van?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán látom szövegekben de teljesen random, vagy én vagoyk hülye és valami rövidítés amit nem ismerek?
2016. szept. 5. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "isn't", "aren't" vagy "am not" szlengesebb verziója, attól függően, hogy milyen szövegkörnyezetben jön elő.
2016. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo jol mondja :) . Altalanos tagadas isn't , aren't stb. helyett, azonban hivatalos szovegkornyezetben nem allja meg a helyet.
2016. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem köszi.


Például zeneszövegekben is meg kelet találni: "scared to death and scared to shook, ain't no such things as halfway crooks" - Mobb Deep

2016. szept. 6. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, szleng, használható a mindennapokban, érteni fogják, de azért a királynőnek ilyet ne mondjál.
2016. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zeneszövegben például szerintem "There is"-t helyettesít. Sokszor abban használják, vagy hétköznapi beszélgetésekben, mivel rövid és könnyű kimondani.
2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!