Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlesszem az angolom?

Hogyan fejlesszem az angolom?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék folyékonyabban beszélni. már nagyjából értem hogy az angolt(NAGYJÁBÓL) viszont ha nekem kell mondanom valamit csak nagyon egyszerűn fogalmazva tudok beszélni. szerintetek hogyan gyakoroljak? előre is köszi minden választ! :)

2016. szept. 13. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
növekedési hormonnal
2016. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül,hogy tanulod rendesen a nyelvtant,próbálj meg beszélni is valakivel.Én pl. magántanárhoz jártam,mikor elkezdtük,a beszédkészségem kb. 0 volt,most meg határozottan jól beszélek és megvan az érettségim meg a nyelvvizsgám.Ha mással nem,angolul tudó tesóval,szülővel érdemes beszélgetni,akár mindennapi dolgokról is.Meg elég jót tesz szerintem,ha nézel filmeket/sorozatot angolul.
2016. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) filmeket meg sorozatokat szoktam nézni, főleg mert hallás alapján még nm igazán értem, csak ha le van írva. viszont sajnos itt nincs senki, akivel dumálhatnék, mert vagy elfoglaltak(tesók) vagy nem beszélnek angolul. magán tanárhoz szivesen járnék, de azt sajnos nem engedhetjük meg magunknak..

ha valakinek van még valamilyen tippje, lécci irja! elöre is köszi :))

2016. szept. 13. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
come to my here, we one night adVenture
2016. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!