Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szöveg fodítás?

Viktoriavarga kérdése:

Angol szöveg fodítás?

Figyelt kérdés

Az a gond, én nem angolt tanulok, viszont most szükségem van külföldi adatokra. Sajnos a szöveget pontosan nem tudom értelmezni. Félek, hogy valamit rosszul fordítok. Valaki letudná fordítani nekem ezt a szöveget?


BBC Research has released a new report stating that the digital photography industry has an annual growth rate of 3.8%. Valued at $68.4 billion last year, the global market will reach an estimated value of $82.5 billion by 2016. The study defined the market as a combination of camera equipment, printing equipment, and complementary products. While the photo printing industry is predicted to struggle and lose $300 million between now and 2016, digital cameras and lenses will reportedly do just fine: they have a healthy annual growth rate of 5.8%.


[link]



2016. szept. 24. 23:36
 1/1 kebot ***** válasza:

Csak az adatos részekre van most energiám.

Tehát

Digitális fotóipar éves növekedése 3,8%.

Előző évben a piac 68,4 milliard dollár volt, ami 2016-ra várhatóan 82,5 mrd dollárra fog növekedni (megjegyzésem, tehát ez egy jó régi cikk lehet)

Míg a fotó nyomtatási piac ezen időszak alatt várhatóan 300 millió dollárral csökken, a digitális kamerák és lencsék piaca egy egészséges évi 5,8-kos növekedésre számíthat.

2016. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!