Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nemzeti közszolgálati...

A nemzeti közszolgálati egyetem katonai vezetői szakára van nyelvi követelmény?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a diplomázáshoz kell egy katonai szakanyaggal bővített középfokú de magához a jelentkezéshez is kell már középfokú nyelvvizsga?

2016. okt. 17. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van, minden nappalis szakhoz kötelező egy középfokú komplex nyelvvizsga. Ezt tavaly vezették be. Viszont a nyelvi követelményeket ezzel letudod.
2016. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De magához a diplomázáshoz még majd kell egy katonai szakanyaggal bővített nyelvvizsga. Igaz?
2016. okt. 19. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla. A katasztrófavédelemnél tudom, hogy nem kell szakmai, legalább is nyílt napon tavaly ezt mondták
2016. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyeneket kell vágni:


tábori ágyú, mozsárágyú, zsőrét ágyú

2016. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekből azért gondolom nem kell nyelv vizsgázni, hogy mozsár ágyú meg páncéltörő rakéta :D
2016. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!