Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ELTE-n hogy tudok nyelvet...

Az ELTE-n hogy tudok nyelvet felvenni (holland)?

Figyelt kérdés

Az ELTE BTK-n tanulok és a későbbiekben valószínűleg szükségem lesz holland nyelvtudásra a szakdogámhoz. A témát jobban körül tudnam járni így. Még odébb van, de alapból érdekel a nyelv és egész beleférne az életembe (Pláne, hogy eléggé hajaz az angolra és németre). Éés egyik barátnőm is random felvett egy szláv nyelvet minoron meg major-on kívül.


Kérdés: Ha csak 'Nyelvgyakorlat 1' címen van holland meghirdetve, azt felvehetem következő alkalommal? Mármint bármilyen előképzettség nélkül. Csak mert gondolom, hogy a néderlandisztikások is többnyire 0 tudással mennek oda. Minorban sajnos nem tudom már felvenni.



2016. okt. 22. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szabadon választottnak végülis felveheted.

Vagy honorácior státuszt kérsz hogy lehessen 2 minorod.

Viszont ha szab.válként veszed fel és a későbbiekben is akarod tovább tanulni vigyázz mennyi órát veszel fel. Bár ha csak a nyelv miatt mész akkor sztem elég a nyelvfyakorlat de nem tudom mennyire hátrány mint mjuk azoknál akik pl az irodalomra is járnak

2016. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!