Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik, hogy a belső intézmén...

Létezik, hogy a belső intézményi nyelvvizsgán nincs hallás utáni szövegértés?

Figyelt kérdés
Évek óta az tart vissza, hogy megpróbálkozzam vele, hogy képtelen vagyok hallás után megérteni a szöveget. Beszélgetés megy élőszóban, de magnón vagy filmnézés közben mindig lemaradok, nem megy, pedig írott szöveg értéshez elég nagy passzív szókinccsel rendelkezem. Szóval ha nincs hallás utáni szövegértés, akkor meg vagyok mentve!!!

2016. okt. 30. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
No akkor válaszolok. Létezik, de intézményfüggő. Szegeden pl. nincs. É sikerült is a nyelvvizsgám:)
2016. dec. 4. 23:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegeden az egyetemen?
2017. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ott ingyenes volt?

(Vagy mennyi volt?)

2017. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SZTE-IKI

25.000 Ft volt kb.

Plusz megvettem egy levelezős felkészítő tanfolyamot 8.000 Ft-ért. Nagyon megérte, mert segített a vizsgán jól beosztani az időmet. Mindenhez használhattam szótárt az írásbelin. Nekem a szóbelire készülés volt a nehezebb, de így hogy nem volt hallás utáni szövegértés, így már volt esélyem.

2017. jan. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!